Avrupa Kargo

İçindekiler

Yurtdışı Kargo Firması

AVRUPA KARGO

        Her gün Türkiye’nin her yerinden Dünyadaki insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki dağıtım ağımız ile kuryelerimiz teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre yurt dışı kargo taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler Avrupa Kargo’da.

Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi 2 gün bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, Avrupa Kargo’ya güvenerek müşterinize “evet” yanıtını verebilirsiniz. Her ne kadar teknolojik altyapımız ve taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

Avrupa Kargo’daki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki Yurtdışı Kargo Firması olan Avrupa Kargo çalışanıyla bağlantı halindedir.

Avrupa Kargo olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi Türkiye ile Avrupa arasındaki lider lojistik firmanız olarak görüyoruz.


Daha fazla şubeye bırakma ve alma noktasıyla genişletilmiş ağ

          Türkiye genelinde 81 ilde 265 şubeye bırakma ve alma noktalarıyla sizlere çok daha iyi bir ağ sunmak için yerel kargo şirketi UPS Kargo ile size hizmete devam ediyoruz.

UPS Kargo gönderim kodumuz ile gönderilerinizi ücretsiz olarak teslim alıyoruz ve belirlediğiniz Dünya’daki adresinize teslim ediyoruz.


Benzersiz bir global ağa erişimi

          Sizleri Dünya genelinde daha fazla pazara bağlamak için benzersiz FedEx Express, TNT, DHL ve UPS bağlı global hava yolu ağını eşsiz Dünya hava yolu ağı ile bir araya getiriyoruz. Dünya’da 220’den fazla ülkeye yurtdışı kargo ağı ile birleştiriyoruz. FedEx Express, TNT, DHL ve UPS global ağı, dünya genelinde 375 havalimanı üzerinden zamana duyarlı ekspres hizmetler sunar.

Yurdışı Kargo Firması olan Avrupa Kargo bu 4 dünya devi ile yapmış olduğu kurumsal anlaşma ile En iyi fiyat garantisi ile gönderilerinizi %50  varan fiyat avantajları ile size hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo firması olan Avrupa Kargo’yu seçerek dünyanın lider kargo şirketiyle birlikte çalışırsınız. Ekonomik ve Ekspres dağıtım hizmeti ile rakiplerinizden sürekli bir adım önde olursunuz.

Dünyaya bağlanın

Dünyada 220’den fazla ülke / bölgede, kapıdan kapıya uluslararası bir ağ sunuyoruz, böylece işiniz Dünyanın her yerinde tercih edilebilir ve daha uygun maliyetli olabilir.


Üstün Müşteri hizmetleri

Hem Avrupa Kargo üstün müşteri hizmetleriyle tanınmaktadır.

Almayı beklediğiniz aynı özel hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın !       Bizimle İletişime Geçin !       Paket birleştirme hakkında daha fazla bilgi alın !
Müşteri Hizmetleri