İçindekiler

Avrupa’ya Mobilya Gönderme

Avrupa’da Hangi ülkede olursanız olun Ev ve İş yeri mobilyalarınızı adresinize kadar teslim ediyoruz.

Türkiye’den Avrupa’nın 26’yı aşkın ülkesine ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile tüm mobilyalarınızı mobilya firmanızda  alıyor kapınıza teslim ediyoruz.

Yurtdışı taşımalarında  henüz yeni alınmış mobilyaların taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Çoğunlukla yeni evlenecek çiftlerin seçimi olsa da, mobilyalarını kısa vadede yenilemeyi düşünenler ve iş yerleri için ofis mobilyası, kafe, restoran, mağaza gibi  mobilya ve ekipman ihtiyaçlarını yine Türkiye’den karşılamaktadır.

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya gönderiminde Avrupa’daki bir çok firmadan alışveriş yapmaktan daha ekonomik olacaktır.Ekonomik olması ise yurtdışına mobilya göndermeyi değerlendirilebilir bir sebep haline getirmektedir.Aynı zamanda Türkiye’deki mobilyaların hızlı üretimi, çok fazla model seçenekleri veya stok halde bulunması, alıcıların gözünde yurtdışına mobilya göndermeyi cazip kılmaktadır.

Bu konuya ilişkin Türkiye ve Avrupa üzerinden bir mobilya fiyatı kıyaslaması gerçekleştirebiliriz.

Yurtdışına mobilya gönderme konusunda ilk tercih edilen ülkelerin başında gelen Almanya’da ve bir çok Avrupa ükelesinde mobilya fiyatları Türkiye’ye nazaran daha yüksektir.

YURTDIŞINA MOBİLYA GÖNDERME FİYATLARI

Ekonomik nedenlere ek olarak ise Türkiye’de zevke göre mobilya imalatının gelişkin olması yurtdışına mobilya gönderme taleplerini arttırmaktadır.Türkiye’de orta çaplı mobilya atölyelerinin çoğunlukta olması , mobilyaların tasarımının müşteri ile birlikte gerçekleştirilmesi çok yaygın bir çalışma şeklidir.Koltuk renginden masanın boyutuna tamamen müşteri seçimi ile ilerleyen süreç , yurtdışına mobilya gönderimlerinde bir seçenek olarak bir insanların karşısına çıkmaktadır.

Türkiye’de bir çok mobilya firmasının bulunduğu özel çarşılar vardır, bunların en revatşa olduğu iki İstanbul mobilya çarşısı MASKO ve MODOKO‘dur aşağıdaki linkelere tıklayarak bu çarşılardaki firmalara ulaşabilirsiniz.

Size özel fiyat teklifi almak için Müşteri Hizmetleri ; +90 212 668 57 57 veya +90 532 381 66 16 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bazı Mobilya Siteleri

https://www.modoko.com.tr / https://www.modoko.com.tr  / https://www.eskidjibazaar.com / https://www.istikbal.com.tr / https://www.cetmen.com.tr / https://www.enzahome.com.tr / https://www.dogtas.com / https://www.modalife.com/  / https://www.bellona.com.tr https://www.n11.com / https://www.HepsiBurada.com / https://www.GittiGidiyor.com

2 Responses to Avrupa’ya Mobilya Gönderme
  1. Merhaba, Belçika da oturuyoruz Türkiye den mobilya getirmek istiyoruz yukarıdaki mobilya sitelerinden birinden sectigimizde gidip siz mi teslim alıyorsunuz onlardan? Ne kadara getiriyorsunuz Belçika ya?


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetleri