Havayolu Taşımacılığı

İçindekiler

Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası ve üçüncü ülkeler arası tarifeli/tarifesiz hava kargo yüklemeleriniz için kalite standartlarına uygun, güçlü tedarikçileri ile uçak kiralama dahil olmak üzere, gümrükleme, depolama, sigorta, iç taşıma servislerini ihtiyaca göre kombine ederek kapıdan kapıya detaylı hizmet sunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerimiz için tecrübeli ve sertifikalı takım arkadaşlarımızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Üstün Yönleri

-Teslim Süresinin Düşmesi

-Dünya Geneline Varılmış Havaalanı Ağı Varlığı

-Yüksek Emniyet Ve Güvenlik

-Kargoların Paketlenme Ve Yüklenilmesinde Gösterilen Özen

-Diğer Taşımacılık Türlerine Göre Daha Düşük Sigorta Primleri

Uluslararası pazarlara güven içinde ulaşın

Günümüzde küresel talebin büyük kısmı yurt dışından gelmektedir. Payınızı almaya başladınız mı? Avrupa Kargo , 220’den fazla ülke ve bölgeye yayılan uzmanlığı, altyapısı ve kaynaklarıyla diğer taşıyıcılardan daha fazla hedefe paket göndermektedir. İşletmeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, yolun her adımında küresel talebi kazanca dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

Gümrük işlemlerindeki karmaşıklığın üstesinden geliyoruz

Dünyanın en büyük gümrük müşavirliği sağlayıcısı ile çalışarak , sizin için tüm dünyada gümrük sürecini kolaylaştırabiliriz. Yerel gümrük uzmanlığımız, formalitelerin ve gecikmelerin azalmasını sağlayabilir. Gönderi yaptığınızda çevrimiçi gönderi aracımız gerekli uluslararası gümrük formlarını doldurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Müşteri Hizmetleri