İçindekiler

Polonya Kargo

 

Türkiye Polonya Hava Kargo Hizmeti

Türkiye’den Polonya’ya hafta içi her gün uçak kargomuz bulunmaktadır, uçak kargo ile yapılan tüm gönderileriniz 1-3 iş günü içerisinde adreslerinize teslim edilmekte ve gönderinizi teslim ettiğiniz andan itibaren gönderi takip sistemiz sayesinde anlık olarak gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Uçak kargo hizmetini UPS ve DHL kargo firmaları ile yapmaktayız.

Türkiye Polonya Kara Kargo Hizmeti

Türkiye’den Polonya’ya her cuma tır kargomuz bulunmaktadır, kara yolu ile yapılan tüm gönderileriniz polonya’ya 7-14 iş gününde adresinize teslim edilmektedir Türkiye’den Polonya’ya yapacağınız tüm kara  yolu kargolarınız kendi araçlarımız ile adresinize teslim edilmektedir.

 

Polonya Uçak Kargo

Polonya Uçak Kargo ile Doküman, Paket, Koli, Numune gibi her türlü kargonuzu uygun fiyatlar ile Avrupa Kargo aracılığı ile Hızlı, Güvenilir ve ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Yurt Dışı Evrak Gönderimi

Dünyada 5 kıtada, 220’den fazla ülke ve bölgelere sunduğumuz bu serviste acil ulaşması gereken veya belli bir zaman dilimi içerisin de ulaşmasını istediğiniz evraklarınızı hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde göndericisinden alıcısına, adresinizden alıcı adresine optimum sürede ulaştırmaktayız. Ekspres ve ekonomik seçeneklerinin tercih edildiği bu serviste, iş dünyasının hızlı akışı içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliği ‘ Avrupa Kargo ‘ ile mutlu ve huzurlu.

Ekspres Servis

Zaman açısından çok hassas olan ve acil ulaşması gereken gönderi türüdür. Uluslararası dış ticaret yapan yerli ve yabancı şirketlerin acil önem taşıyan ve ivedilikle adrese ulaşmasını istediği şirket içi yazışmalar, numuneler, evraklar ‘Ekspres gönderi seçeneği ile hızlı ve güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Avrupa kıtasında 14 ülkede %99 ertesi gün teslimat garantisi ile bu servisimizi tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Evrak Gönderimi

Tamamen fiyat avantajlarının göz önüne alınarak yapılandırılan bu serviste, yurtdışı evrak gönderimleriniz makul süreler içerisinde adresinizden, alıcı adresine en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir.

Ekspres Doküman Gönderimi

İhale sözleşmeleri, taşıma evrakları, fatura vs. gibi gümrüğe tabi olmayan dokümanlarınızı global servis sağlayıcılarının sizin için en hızlı servisleri göz önüne alınarak arzu ettiğiniz adrese en kısa sürede teslimatı yapılır.

Polonya Tır Kargo

Her hafta düzenli olarak İstanbul’dan Polonya Varşova’ya tır çıkışımız vardır.

Polonya Kargo Fiyatları

Polonya’ya Kara yolu kargo fiyatımız ; 60x50x50 Koli ebatlarında maksimum 30 KG geçmeyecek şekilde koli başı fiyatımız 80 € dur.

Polonya’ya Uçak kargo fiyatımız ;  35 Kilo ve üzeri 6 € olup 40 kilo örnek bir kargo için fiyatımız 240 € dur

Polonya’ya Uçak kargo ile evrak, doküman vb ufak gönderileriniz için 0,5 Kilo 30€ 1,0 Kilo 40 € dur.

Polonya’ya Uçak kargo ile göndreceğiniz diğer ağırlıklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polonya Kargo Firmaları

Avrupa Kargo olarak İstanbul depomuzdan, Polonya Varşova depomuza haftalık düzenli olarak TIR çıkışımız olup ister Varşova depomuzdan kargolarınız teslim alabilir ister adresineze teslim seçeneğini kullanabilirsiniz.

Polonya’ya Kargo gönderileriniz için önemli notlar;

  • Gümrüklerde oluşabilecek uygulama ve vergiler hariçtir.
  • UPS Kargo gönderim kodumuz ; 93RR42 – ALHAN DIS TIC VE PAZ LTD STI  paketleriniz bize ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • UPS Kargo Kurye Rezervasyon Telefon : 0850 255 0066
  • Lütfen Kargo Taşıma Standartlarımızı kontrol ediniz.. (Yasaklı ürünler kabul edilmemektedir,)
  • Polonya için uçak kargo fiyatlarına ulaşmak için Uçak Kargo Fiyatlarımız inceleyebilirsiniz.

Farklı ülke ve gönderileriniz için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz..


Müşteri Hizmetlerine ; +90 212 668 57 57 veya +90 532 584 28 25 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.


Türkiye Polonya Kargo , Türkiye Polonya Kargo Firmaları , Türkiye Polonya Kargocuları , Türkiye Polonya Kargo Şirketleri , Türkiye Polonya Kargo Firması , Türkiye Polonya KargosuTürkiye Polonya Uçak Kargo , Türkiye Polonya Hava Kargo , Türkiye Polonya Kara Kargo ,Polonya Kargo

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetleri