İçindekiler

Türkiye’deki Kargo Firmaları

Yurt içi ve yurt dışı gönderileriniz için hizmet alabileceğiniz kargo şirketleri, farklı teknolojileri kullanarak geniş gönderi ağlarına ulaşıyor. Gönderilerinizin aciliyetine göre kargo şirketlerinin farklı ulaştırma süreleri bulunur. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun pek çok kargo şirketi hizmet vermektedir. Bunlarda bazıları Yurtiçi Kargo  ,PTT Kargo ,   Sürat Kargo ,  Aras Kargo,  UPS Kargo ,  DHL Kargo , TNT Kargo ,  Avrupa Kargo gibi firmalar Türkiye içinde kargo hizmeti vermektedir. Avrupa Kargo olarak kara yolu ile Türkiye’den Avrupa’nın tüm şehirlerine kargo hizmeti vermekteyiz, karayolunun yanı sıra dünyanın 220 ülkesine 6.000 fazla şehir ve noktasına hizmet vermekteyiz.

Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurt dışına göndereceğiniz kargolarınız için en iyi kargo firmaları. Uluslararası kargo şirketleri seçiminde kargo ücretlerine ve teslimat süresine dikkat etmelisiniz.

Kargo Şirketleri Çalışma Saatleri

Türkiye’deki kargo şirketlerinin hizmet verdiği çalışma saatleri genel olarak hafta içi sabah – akşam saatleri arası, cumartesi yarım gün şeklindedir. Pazar günleri kargo firmaları şubeleri kapalıdır.

Bazı kargo şirketleri çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

Kargo Şirketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kargo şirketleri pazar günü açık mı?

Türkiye’deki tüm kargo şirketleri yasalar gereği ve Rekabet Kurumu kararları çerçevesinde pazar günleri kapalıdır. Kargo şubelerinde çalışmanın zorluğu ve çalışanların dinlenme ihtiyaçlarından dolayı pazar günleri şubelerin kapalı olması çok doğaldır.

Kargo şirketleri pazar günü dağıtım yapıyor mu?

Hayır. Türkiye’deki tüm kargo şirketleri pazar günü dağıtım yapmamaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Aras Kargo, Yurtiçi Kargo gibi diğer şirketler de pazar günleri teslimat yapmamaktadır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetleri