İçindekiler

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Son güncelleme tarihi ; 01/05/2021

Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021 Hesaplama

Gönderi maliyetlerinizi anlamak

Hacimsel ağırlık, gönderi maliyetlerini belirleyen paket ağırlığını bulmak için kullanılır. Hacimsel ağırlık; gerçek ağırlığıyla ilgili olarak kapladığı alan miktarı anlamına gelen paket yoğunluğunu ifade eder, gönderiniz ne kadar büyükse hacimsel ağırlık da o kadar büyük olur.


Desi nedir?

Özellikle kargo vs. gibi taşımacılıkta kullanılan, hacimsel ağırlık anlamına gelen bir kelimedir. Herhangi bir paket, koli ya da cismin 3 boyutunun (en, boy, yükseklik) cm cinsinden birbiriyle çarpılması ve 5000’e bölünmesiyle ortaya çıkan ağırlıktır.
(Uluslararası Kargolarda hacim 5,000 bölünürken yurt içi kargolarda 3,000 bölünmektedir)

Desi nasıl hesaplanır?

Bir cismin desisi o cismin en, boy ve yükseklik değerlerinin (cm cinsinden) çarpımının 5.000’e bölünmesiyle bulunur.


Yurtdışı Kargo Ücretleri 2021

Avrupa Kargo, yurtdışı kargo hizmetlerinizde size güvenli ve hızlı taşımanın yanında ücret bakımından “en ucuz” desteğini de sağlar.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Dünyanın 220 ülkesine en uygun ücretleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal bir firma iseniz ve Toplu yurtdışı kargo gönderiniz varsa , yurtdışı kargo ücretleri 2021 konusunda anlaşma sağlanarak size özel indirimler ve iskontolar uygulanır.

Avrupa Kargo; ülkemizde hizmet veren global yurtdışı kargo firmalarının yanı sıra kendi taşıma ve dağıtım ağı  ile size en uygun seçeneği sunar.

Yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında bilgi almak, ücretleri ve şubelerden teslim edilmesi, yurtdışı gönderim evraklarının hazırlanması, faturalandırma, beyanname vb  gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz firma Avrupa Kargo’dur.

Avrupa Kargo olarak yurtdışı kargo ücretlerinde uçak yolu seçeneğinde 0,5 kilodan 35 kiloya kadar standart fiyatların dışında 35 kilo ve üzeri için spot fiyat uygulaması sunmaktadır. Genel olarak örnek verirsek Avrupa birliği ülkelerinin bir çoğuna kilo/desi fiyatımız 5 € dur yani 40 kiloluk bir Almanya, Hollanda, Polonya, İtalya, Fransa gibi bir çok ülke için gönderinizin fiyatı 200 € dur ve 1-3 günde kapıya teslim edilmektedir. Kara yolu için ise yine örnek vermek gerekirse 60x50x50 bir koli için 30 kg geçmeyecek şekilde fiyatımız 80 € olup 10-15 günde kapıya teslim edilmektedir. özel yükleriniz veya yüklü gönderilerniz için güncel fiyat alabilmek için aşağıdaki müşteri hizmetlerimiz ile iletişme geçebilir veya teklif formundan online teklif alabilirsiniz.

 Farklı ülke ve gönderileriniz için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz..


Türkiye’den Dünya’nın istediğiniz bir noktasına.
Avrupa Kargo ile Türkiye’nini istediğiniz bir noktasından Dünya’nın istediğiniz bir noktasına kargo ücreti teklifi alını.

Müşteri Hizmetlerine ; +90 212 668 57 57 veya +90 532 584 28 25 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetleri